Львівську вчительку Анну Величко визнали найбільш інноваційною в Україні

Учительку комп’ютерних наук зі Львова Анну Величко, що викладає у приватній інноваційній школі ThinkGlobalLviv, компанія Microsoft визнала найінноваційнішим учителем України у рамках Global Teacher Prize Ukraine., пише zaxid.net

За використання технологій у навчанні вона отримала поїздку на Міжнародний освітній форум, що відбудеться у 2020 році в Австралії.

Переможниця проекту Анна Величко ініціювала створення тренінгового центру для вчителів, щоб ділитися отриманими знаннями. За час його роботи провела понад 50 тренінгів для освітян. Також учителька провела майже 300 уроків з використанням Minecraft: education edition. Ці уроки дають дітям базове розуміння фізичних явищ, хімічних реакцій, механічних процесів.

«Я використовую хмарні технології від Майкрософт, адже світ поступово переходить в епоху діджиталізації. Важливо вчити дітей і дорослих бути мобільними. На мою думку, під час уроків у школі повинні впроваджуватися сучасні технології. Із допомогою геймінгу інформація засвоюється миттєво», – каже Анна Величко.

Анна Величко — сертифікована тренерка Microsoft та викладачкаMake Space Lviv.

Учителька з командою учнів брала участь у Всеукраїнському чемпіонаті з Minecraft, освоює нові методики, інструменти для проведення уроків і витрачає десятки годин часу на самоосвіту щотижня.

«Вірте у ваших дітей, і вони вас не просто піднесуть до зірок, але й відправлять в інші галактики!», — сказала під час нагородження Анна Величко.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.