Львівську соціальну ініціативу підтримали по усій Україні

Dopomoga DitjamДо соціального флешмобу “Я допомагаю святому Миколаю. А ти?” долучились громадські активісти з усієї України. До 16 грудня у Львові, Рівному, Івано-Франківську, Одесі, Вінниці та Києві збиратимуть пакунки, щоб напередодні дня Святого Миколая виконати побажання дітей-сиріт.

З 16 листопада товариство допомоги “Свербивус” розпочало соціальний флешмоб “Я допомагаю Миколаю. А ти?”.Основна мета: привернути увагу до потреб дітей у сиротинцях та подарувати їм свято Миколая. Цього року акція стала всеукраїнською – товариство допомоги “Свербивус” збиратиме дитячі побажання в таких містах як Львів, Вінниця, Рівне, Київ, Одеса та Івано-Франківськ.

“Цього року мережа добрих справ розширюється. Завдяки мережі магазинів “ШипШина” акція “Листи до святого Миколая” охопила шість міст України. Нас підтримали місцеві громадські активісти, тож тепер ми впевнені, що зібрані подарунки дійсно дійдуть до дітей. Запрошуємо долучатись усіх, хто хоче подарувати соціально незахищеним дітям справжнє передноворічне диво”, – розповіла Марта Присяжнюк, організатор проекту від товариства допомоги “Свербивус”.

Як можна долучитись:

– вибрати листа зі списку запропонованих за посиланням http://sverbyvus.org.ua/can/

– відмітитись у координатора за телефоном 050-373-15-96, що ви дійсно виконаєте бажання конкретної дитини

– зібрати пакунок і передати його за адресою, вказаною за посиланням http://bit.ly/1NOH90E

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.