п`ятниця, 31 березня

Львівську прокуратуру очолив новий керівник: що про нього відомо

6 лютого призначили нового керівника Львівської обласної прокуратури – Геннадія Демченка. Його колективу представив заступник Генерального прокурора Антон Войтенко. Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної прокуратури — пише 032.ua

“Новопризначений керівник обласної прокуратури має великий досвід і володіє всіма необхідними знаннями і якостями для виконання поставлених завдань”, – зазначив заступник Генпрокурора.

Окремо зауважили на важливості боротьби із злочинними проявами, які підривають підвалини економічної безпеки держави.

“В пріоритеті ефективна протидія правопорушенням у бюджетній сфері, тіньовому обігу підакцизних товарів, зловживанням у сфері митного контролю, екологічній сфері, а також боротьба із корупцією. Особлива увага має бути зосереджена на розслідуванні кримінальних правопорушень, пов’язаних із повномасштабним вторгненням рф на територію України, зокрема злочинів проти основ нацбезпеки», – додав Антон Войтенко.

ДовідковоГеннадій Демченко в органах прокуратури працює з червня 1995 року, понад 22 роки на керівних посадах. До призначення обіймав посаду начальника управління підтримання державного обвинувачення в суді Офісу Генерального прокурора.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.