Львівську професорку знову обрали до Європейської асоціації медичного права в Україні

Завідувачку кафедри медичного права ЛНМУ імені Данила Галицького переобрали на другий термін до складу Правління Європейської асоціації медичного права в Україні. Про це повідомили на Facebook-сторінці університету — передає Tvoemisto.tv.

На засіданні Генеральної Асамблеї Європейської асоціації медичного права (EAHL) до складу Правління на другий термін переобрали завідувачку кафедри медичного права ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького, докторку юридичних наук, голову Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, президентку ГО «Фундація медичного права та біоетики України» та професорку Ipину Сенюту.

Наразі вона є єдиною представницею України у правлінні цієї організації. Старт роботи Ірини Сенюти як члена Правління розпочався 2019 і триватиме до 2027 року.

Нагадаємо, що Ірина Сенюта вдруге стала головою професійно-етичної комісії поважної ради відзнаки «Орден Святого Пантелеймона». Нових переможців медичного «Оскара» оголосять 9 серпня 2023 року. 

Для довідки

Європейська асоціація медичного права спрямована на зміцнення здоров’я і прав людини у всій Європі, а також виступає як незамінне джерело порад та рекомендацій для вдосконалення права та політики Європи в сфері охорони здоров’я.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.