п`ятниця, 12 квітня

Львівську об’їзну дорогу добудовуватимуть наступного року

Державне агентство автомобільних доріг розпочало підготовку проекту спорудження Північної об’їзної дороги Львова. Ця дорога дозволить економити на кожній поїздці до Польщі 50-60 хвилин та в десятки разів зменшить викиди вихлопних газів від транзитного автотранспорту у Львові, повідомили у Держагенстві автомобільних доріг України.

Північний об’їзд Львова поєднає міжнародну трасу М-06/Е40 Київ – Львів – Чоп та міжнародні дороги, що прямують від Львова до кордону з Польщею: М-09/Е372, М-10 та М-11/Е40. Проект планується фінансувати кредитними коштами міжнародних фінансових організацій, з якими керівництво Укравтодору веде успішні переговори.

Проект Північного об’їзду Львова включає будівництво нової автомобільної дороги першої категорії з чотирма смугами руху – по дві смуги у кожен бік, та чотирьох дворівневих автомобільних розв’язок. Протяжність нової ділянки дороги становитиме 22 км проти 45 км нинішнього південного об’їзду. Максимальна дозволена швидкість руху на цій дорозі складатиме 130 км/г.

Керівник Укравтодору Славомір Новак зазначив: «Цей проект є вкрай важливим для забезпечення сталого сполучення між Україною та Польщею, а також для стимулювання торгівлі між країнами. Саме ця ділянка дозволить багатьом компаніям і підприємцям економити час та гроші. Переконаний, що і керівництво Львівської області, і керівництво Львова сприятимуть якнайшвидшому вирішенню питання відведення землі для нової автостради, щоб розпочати будівництво вже в 2018 році».

Північний об’їзд Львова стане частиною транснаціонального коридору GO Highway, який поєднає українські чорноморські порти Великої Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині. Завдяки Північній об’їзній дорозі знизиться навантаження на Південну окружну дорогу Львова, зменшиться кількість транзитного транспорту через Львів, стане зручнішим сполучення для жителів передмість Львова, покращиться екологічна ситуація в регіоні.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.