п`ятниця, 22 вересня

Львівському Будинкові вчених дозволили відновити діяльність

Будинкові вчених у Львові дозволили відновити господарську діяльність за умови дотримання встановлених протиепідемічних заходів.

Таке рішення прийняла сьогодні, 13 грудня, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Львівської міської ради — пише Вголос.

Рішення набуває чинності вже сьогодні.

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», 27 жовтня, в день вшанування жертв Голодомору в Україні, блогери зібралися у Будинкові вчених у Львові аби відсвяткувати день народження одного з блогерів з Чернівців Олександра Заліска.

Попри те, що у Львівській області ще діяла «червона» ковідна зона, на вечірці було дуже багато осіб, які не дотримувалися карантинних вимог. Але найбільше українців обурила те, що блогери назвали свою вечірку – «Голодна туса».

Після того, як громадяни почали висловлювати своє обурення тамким вчинком, відомі українські бренди оголосили про розірвання контрактів з учасниками «туси».

Міськрада Львова заборонила адміністрації Будинку вчених здавати в оренду приміщення у поминальні та траурну дні.

Проте найбільше до серця те, що сталося, взяв директор установи Роман Славітич. Він помер у кабінеті заступника міського голови Львова Андрія Москаленка під час візиту, коли намагався розв’язувати проблему та переконати владу відновити дозволи на господарську діяльність.  

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.