п`ятниця, 14 червня

Львівського водія, який нагрубіянив вдові військового, звільнили

Львівського водія, який нагрубіянив вдові військового, звільнили. Про це у вівторок, 3 січня, повідомили у Telegram-каналі Офісу підтримки родин військових. Цю інформацію у коментарі Суспільному також підтвердив представник перевізника.

Як розповіли у Офісі підтримки родин військових, вдова загиблого військовослужбовця звернулася до них після інциденту у маршрутці.

“- Що це за посвідчення? Воно підробне, тут терміну дії нема. А… вдова? Я твого чоловіка туди не посилав!”. Це слова водія, у львівській маршрутці, до вдови військовослужбовця ЗСУ. Вона довго вагалась, чи звертатись в Офіс підтримки родин військових. Ми вдячні, що звернулась. І тепер, завдяки роботі адвоката Ярослава Жукровського, маємо справедливе рішення перевізника – водія звільнено!”, — повідомили у Офісі підтримки родин військових.

Проілюстрували цей допис відповіддю перевізника “Міра і К” від 22 грудня 2022 року. У ньому перевізник запевнив, що водія, який нагрубіянив жінці, звільнено. Судячи з документу, випадок трапився 15 листопада на маршруті №11, що курсує від проспекту Червоної Калини до Рясне-2.

Цю інформацію у коментарі Суспільному також підтвердив начальник служби перевезень компанії “Міра і К” Віктор Чайко. Водночас, за його словами, водія до цього випадку характеризували позитивно.

“Водій визнав той факт, ми його звільнили. З водієм проведена робота, на даний час він звільнений, він визнав, що не мав рації. Зі слів водія, він довіз жінку до місця призначення, грошей не брав. У зв’язку з браком водіїв, у нас фактично на кожному автобусі працює по одному водію, тому не виключено, що ми його можемо повернути”, — розповів начальник служби перевезень компанії “Міра і К” Віктор Чайко.

Віктор Чайко працює у концерні, до якого належать три транспортні підприємства Львова, каже, за останні 5 років такий випадок трапляється вдруге.

“Ми возимо безплатно 5 категорій пасажирів, які пов’язані з бойовими діями в Україні. Це учасники бойових дій, ветерани бойових дій, сім’ї загиблого чи загиблої, зокрема”, — каже Віктор Чайко.

У Офісі підтримки родин військових закликають повідомляти їм про схожі випадки. Офіс розташований у Львові, на вул. Коперника, 17, Палац мистецтв, 2-ий поверх. Офіс працює у робочі дні тижня з 10.00 до 18.00 год. Контактний телефон +38 068 260 68 15.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: