Львівський медуніверситет посів перше місце серед медичних університетів України

Серед десятки українських медичних університетів, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького визнали найкращим.

Львівський медуніверситет

Інформаційний ресурс «Освіта.ua» представив медичні виші, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2017-го року. Відповідно до цього рейтингу, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького посів 1-ше місце у десятці кращих медичних навчальних закладів України. Про це повідомляє прес-служба ЛМР, пише Твоє місто.

Кращі медичні навчальні заклади України у консолідованому рейтингу ВНЗ:

При складанні рейтингу вишів України використовувалися такі рейтинги:

– “ТОП-200 Україна” – діяльність ВНЗ оцінюється за допомогою агрегованого показника (інтегрального індексу), який формується на підставі експертної оцінки якості підготовки випускників ВНЗ представниками роботодавців та академічного співтовариства, а також з використанням міжнародних наукометричних і веб-метричних даних.

– Рейтинг “Scopus” – результати рейтингу ВНЗ базуються на показниках цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його працівниками у наукових виданнях.

– Міжнародний рейтинг “Вебометрикс” враховує кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вишу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів (іншими словами, змістовну та інформаційну активність сайту навчального закладу).

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.