Львівський «Електрон» продаватиме електроавтобуси Кувейту

4035

Інвестори із Кувейту мають намір купувати електроавтобуси львівського ПАТ «Концерн Електрон».

K9j4QPfT2Uk

Представники арабської держави також зацікавлені інвестувати у розвиток оздоровчого туризму та мінеральних вод на Львівщині, інформують у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Про це сьогодні, 6-го квітня, йшлось на зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки та заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайла Тітарчука із генеральним директором компанії «J&N General Trading&Contracting Co» шейхом Джасемом Ас-Сабаха.

f_Kgzl4u-D0

«Електрон» сьогодні є компанією, яка має довгу та позитивну історію розвитку. І продукція, з якою вона «виходить» на ринок, в тому числі і електротранспорт, є надзвичайно конкурентною», – наголосив Олег Синютка.

Заступник міністра також додав, що Львівщина – це одна із найпотужніших областей України. «На сьогодні потужності обох країн не використовуються у повному обсязі, тому маємо лише розвивати нашу співпрацю, – зазначив Михайло Тітарчук. – Ви можете розраховувати на підтримку щодо інвестування в українську економіку, особливо це стосується Львівщини».

7Fdsdhm1_kM

За словами шейха Джасема Ас-Сабаха, його держава найбільше зацікавлена інвестувати в оздоровчий туризм, а також використання мінеральних вод.

Джерело