Понеділок, 22 липня

Львівські воїни з АТО провідали дошкільнят в Новоайдарівську

«Сонечки» з Луганщини приймали у гості бійців АТО зі Львова23 червня до Новоайдарівського дошкільного навчального закладу «Сонечко»  завітали військовослужбовці Збройних Сил України, які нині виконують бойові завдання у секторі «А» АТО на Луганщині.

Завчасно свій візит військовослужбовці не планували, однак завітали до малечі не з порожніми руками: виконуючи почесну місію, вони передали найменшим мешканцям Луганщини м’які іграшки та солодощі, які були зібрані за ініціативи Львівської Духовної Семінарії та передані завдяки волонтерам і представникам гарізонного храму Святих апостолів Петра і Павла Центру Військового Капеланства Курії Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви.

«Сонечки» з Луганщини приймали у гості бійців АТО зі ЛьвоваДошкільнята залюбки бавились із військовими у рухливі ігри та виявляли цікависть буквально до усього. Найбільший інтерес проявляли хлопчаки, розпитуючи бійців про їхні однострої та озброєння.  Діти ретельно «обстежили» кожний шеврон та решту військової атрибутики. А згодом, коли з’явилися ящики із солодощами, розпочався справжній бум і вихователі були змушені заспокоювати розбишак.

«Сонечки» з Луганщини приймали у гості бійців АТО зі Львова– Спостерігаючи за цими дітьми, на думку спадало лише одне: наші діти – це наше майбутнє. Не важливо звідки вони, з Львівщини чи Луганщини. Усі вони повинні жити в мирі, а завдання дорослих – забезпечувати їм щасливе дитинство та спокійне життя, – говорить один з військовослужбовців.

Наприкінці зустрічі, бійці, вихованці «Сонечка» та вихователі зробили декілька світлин на згадку, а також запросили діток у гості до Львова на екскурсію та відпочинок.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: