Понеділок, 17 червня

Львівські ЦНАПи готові приймати заяви від мешканців на компенсацію вартості генераторів

Як повідомив Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, львівські ЦНАПи готові приймати заяви від уповноважених осіб багатоквартирних будинків, які придбали електрогенератори, на компенсацію 50% вартості.

«У багатоквартирному будинку є певна специфіка функціонування інженерного обладнання. Наприклад, коли місто забезпечить подачу тепла чи води до будинку, то інколи, щоб вода чи тепло було в будинку чи на верхніх поверхах, необхідно, щоб було електричне живлення, щоб працювало ІТП чи підкачувальна станція, які є в будинку. Тому, важливо, щоб в будинку була електрика. Також, зважаючи на можливі відключення подачі електроенергії, мешканці можуть купити генератор, щоб забезпечити зарядку телефонів, гаджетів та ін.

Тому, минулого тижня ми затвердили Програму про відшкодування 50% вартості генераторів, які придбають мешканці багатоквартирних будинків. Програма вже діє і ЦНАПи готові приймати відповідні звернення», – повідомив Олександр Одинець.

Нагадаємо, «Програма часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб співвласників багатоквартирних будинків Львівської міської територіальної громади під час підготовки опалювального сезону 2022-2023 років», передбачає компенсацію на відшкодування вартості закупівлі електрогенераторів у багатоквартирних будинках 3-х та більше поверхів. Сума відшкодування не може перевищувати 50% вартості електрогенератора, але не більше 30 тис. грн. Є вимоги до електрогенератора – його номінальна потужність має бути від 3 кВт.

Щоб стати учасником Програми, мешканці спільно з балансоутримувачем будинку – це ОСББ, управляючі компанії, виконавці житлових послуг будинків, а також ЖБК, спочатку мають оплатити купівлю електрогенератора через банк. Далі, для отримання компенсації, подають через ЦНАП або сервіс електронних звернень на розгляд комісії пакет документів:

  • заяву встановленого зразка на часткову компенсацію вартості закупівлі електрогенератора;

  • копії платіжних документів (первинні документи, які підтверджують факт отримання електрогенератора та здійснення оплати за наданий товар);

  • копії документів із зазначенням технічних характеристик та серійного номера електрогенератора (або інше заводське маркування);

  • копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців юридичної особи, яка забезпечує утримання будинку;

  • документ, який підтверджує повноваження юридичної особи на управління спільним майном (копія договору чи витяг з протоколу).

Тоді, створена для цього комісія розглядає звернення, формує та затверджує перелік учасників, які відповідають вимогам Програми, та скеровує протокол головним розпорядникам коштів – районним адміністраціям. Районна адміністрація готує зведений перелік усіх учасників Програми та готує проєкт розпорядження Львівського міського голови про розподіл часткової компенсації на придбання електрогенераторі.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: