Львівські судді відмовились від корпоративу і допомогли військовому госпіталю

Львівські судді започаткували та провели акцію “Відмовся від новорічного корпоративу задля підтримки воїнів АТО”. Відтак працівники кількох судів зібрали гроші, які могли б витратити на вечірку, та закупили обладнання для Військово-медичного клінічного центру Західного регіону у Львові.

Як повідомила 032.ua прессекретарка Господарського суду Львівської області Наталя Шайда, акцію вирішили започаткувати саме працівники Господарського суду і до них долучились колективи Західного апеляційного господарського суду, Восьмого апеляційного адміністративного суду, Апеляційного суду Львівської області та Львівського окружного адміністративного суду.

“Ми зв’язались із нашим військовим госпіталем і запитали, що першочергово їм потрібно. Відтак усі разом ми зібрали 115 тис. грн. За ці гроші придбали насос вакуумний для терапії ран, який коштує 85 тис. грн, та операційно-оглядову лампу за 30 тисю грн. Сподіваємось, інші суди України перехоплять естафету та підтримають бійців”, – сказала Наталя Шайда.

Нагадаємо, у жовтні Львівський військовий шпиталь отримав цінне обладнання, яке відправили у польовий госпіталь на Донбас.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.