Понеділок, 24 червня

Львівські шахістки сестри Музичук сфотографувалися з російським політиком, пов’язаним із путінським режимом

На відкритті турніру у Монако львівські шахістки Анна та Марія Музичук сфотографувались з російським президентом ФІДЕ Аркадієм Дворковичем, що тісно пов’язаний з путінським режимом

Про це пише спортивне видання Kamp-Sport, передає “Еспресо.Захід“. 

Відомо, що 24 жовтня у Монако відбулася церемонія відкриття першої половини турніру претенденток на першість світу. Україну представляють двоє топових шахісток зі Львова Анна та Марія Музичук. Під час відкриття турніру спортсменки сфотографувалися разом з іншими шахістками з російським президентом ФІДЕ Аркадієм Дворковичем.

Зауважимо, що Дворкович – російський політик, що тісно пов’язаний з путінським режимом. У 2008-2012 він був помічником президента РФ, а у 2012-2018 – віцепрем’єр-міністром в уряді Дмитра Мєдвєдєва.

“Так, ми чудово розуміємо, що у сестер Музичук такі пункти як фотосесія з організаторами, які, зрештою, і платять шахісткам немалі гроші, є чітко прописано у контракті. Звісно, виправдань може бути чимало, однак хіба все в цьому житті вирішують гроші? Хіба не краще порушити умови контракту і уникнути фотографії з людиною з путінського режиму?”,  – наголошують у виданні. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.