Львівські перевізники скасували частину міжобласних маршрутів

Після посилення карантинних обмежень на міжобласних транспортних сполученнях у Львові скасували маршрути в Івано-Франківську та Закарпатську область. Про це ZAXID.NET повідомив голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

Львівські перевізники скасували частину міжобласних маршрутів

Після вимоги показувати ковідні сертифікати на міжобласні автобуси стрімко зменшився попит

За словами Івана Велійки, після того, як почала діяти вимога впускати в автобуси міжобласного сполучення лише вакцинованих пасажирів, зменшився попит на такі перевезення. Через це зі Львова скасували рейси в Івано-Франківську і Закарпатську область.

Заступниця директора ТзОВ «Львівське АТП 14631», яке обслуговує міжобласні маршрути, Оксана Осєчко розповіла ZAXID.NET, що зараз підприємство виконує лише два міжобласні рейси: Львів–Луцьк і Львів–Кам’янець-Подільський. А сім маршрутів в Івано-Франківську область та на Закарпаття скасували.

«Ми не зупиняли перевезення з 21 жовтня і продовжували виїжджати на лінії з АТП. Однак були такі випадки, що не було продано на рейси жодного квитка. І враховуючи протяжність рейсів – а це близько 300 км – не було змісту автобусу їхати. Тому ми приймали рішення про повернення автобуса у парк», – пояснила Оксана Осєчко.

За її словами, з 29 жовтня перевізник спробує відновити два маршрути на Закарпаття. Якщо на вихідних на ці маршрути не буде попиту, то їх знову скасують.

Цікаво, що рейси зі Львова не скасували перевізники з Івано-Франківщини. Принаймні на сайті BlaBlaCar існує можливість забронювати місце у автобусах Рогатинського, Коломийського та інших АТП.

Нагадаємо, що з 21 жовтня в Україні втупили в дію нові правила перевезення пасажирів. У міжобласних автобусах і поїздах тепер вимагають Covid-сертифікати або негативні ПЛР-тести.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.