Понеділок, 5 грудня

Львівські перевізники знову погрожують страйком

93787Львівські перевізники оприлюднили спільну заяву, в якій йдеться про можливе відновлення страйку. Причиною власники транспортних підприємств називають те, що в міській раді Львова їх не чуютть та не готові йти назустріч.

Нагадаємо, що минулого місяця у Львові страйкували перевізники через велику кількість пільговиків у Львові.

Заява Асоціації перевізників Львівщини:

“Робоча група з врегулювання пільгових перевезень у транспорті Львова не досягла поставленої мети.

Ще 30-31 серпня цього року водії автобусів провели акцію протесту проти бездіяльності Львівської міської ради щодо врегулювання і систематизації пільгових перевезень. За рішенням голови міста Андрія Садового сформована робоча група щодо цього запитання. За два тижні відбулось три робочих засідання.

Станом на 14 вересня усі із чотирьох запропонованих перевізниками варіантів виходу з пільгової кризи представниками Львівської міської ради відхилені. Мовляв, ідуть в розріз із чинним законодавством. Проте, представники влади жодної пропозиції не дали. Більше того , доручення міського голови, яким зобов’язано чиновників вивчити досвід перевезення пільговиків у інших містах України, не виконане.

Сьогодні 15 вересня представники трудових колективів автотранспортних підприємств вимагатимуть від депутатів Львівської міської ради в сесійній залі вислухати їхні пропозиції щодо врегулювання пільгових перевезень в місті і чекатимуть позитивного рішення сесії міської влади. Якщо депутати проігнорують справедливі вимоги, трудові колективи АТП відновлять акції протесту.

Також хочемо наголосити, ніхто не вимагає, щоб пільговики платили за проїзд, як це інколи перекручують окремі «політикани». Мова іде про наведення ладу з перевезенням всіх категорій пільговиків шляхом впровадження певної системи.

Примітка: кошти, виділені Львівською міською радою для компенсаційних виплат автоперевізникам на 2016 рік забезпечують трошки більше 4-х гривень на один рейс, тобто компенсацію за одного пільговика на рейс:

загальна кількість автобусів                                                                640 одиниць

середня кількість рейсів одного автобуса в день                   12 рейсів

сума компенсації ЛМР на 2016рік                                                      10 000 000 гривень

кількість днів в році                                                                             365 днів

 

Компенсація на один рейс = (10 000 000/365)/640*0,85*12 =27397/6528 = 4,20 гривень.”

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.