Вівторок, 23 квітня

Львівські перевізники заявили про підвищення вартості проїзду у приміських маршрутках

З 1 жовтня вартість проїзду у приміських та міжміських маршрутках на Львівщині зросте. Про це під час прес-конференції 26 вересня заявив голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

приміські маршрутки львів

«Наразі розглядається питання про перегляд тарифу на приміські та міжміські маршрути. З 1 жовтня вони будуть вводитись у дію», – сказав Іван Велійка, пише zaxid.net.

За його словами, мінімальна вартість проїзду в обласних маршрутках становитиме 6 грн, максимальний тариф для приміських маршрутів зросте з 57 до 65 коп./км, для міжміських – з 45 до 55 коп./км.

Іван Велійка також зазначив, що для підвищення тарифів згоди Львівської ОДА не потрібно.

«Уряд зняв регулювання тарифів на приміських та міжміських маршрутах. ЛОДА не має приймати рішень, оскільки регулювання тарифу скасовано. Ми поставили облдержадміністрацію до відома, що тариф зросте на 15-18%. Перевізники самі розраховують такий тариф, який дає можливість підприємству нормально функціонувати, але не втратити пасажирів», – заявив Іван Велійка.

Підняття тарифів не стосуватиметься міських автобусів, які працюють у Львові, оскільки вартість пасажирських перевезень в місті регулюється рішеннями виконкому міськради.

Додамо, востаннє тарифи на приміські та міжміські перевезення підвищувались весною 2017 року. У липні на Львівщині запровадили 50-відсоткову оплату за проїзд для пенсіонерів, решта пільгових категорій їздять безкоштовно.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.