Понеділок, 5 грудня

Львівські перевізники дали різку відповідь щодо ситуацій на дорозі

Санта Барбара, ранок 14.11.2016р

Санта Барбара, ранок 14.11.2016р

Коментар щодо ситуації на дорозі дала прес-служба Асоціації перевізників Львівщини.

“Звичайно, що ситуацію з прибиранням доріг у Львові станом на ранок понеділка можна рахувати задовільною. Але чомусь спікери Львівської міської ради не говорять про стан прибирання доріг у неділю 13 листопада 2016 року. Саме тоді ми спостерігали снігопади і хурделиці, які спричинили виникнення снігових заметів.

Прикро констатувати факт повного ігнорування комунальними службами Львова та Львівавтодором організації роботи щодо прибирання вулиць і тротуарів у місті. Якраз неприбрані в неділю вулиці спричинили вихід з ладу автобусів (в основному системи зчеплення) внаслідок буксування в снігових заметах. Це носило масовий характер. Автотранспортні підприємства не мають на складах запасу такої кількості запасних частин, нема і стільки працівників, щоб за ніч відремонтувати таку кількість техніки, що вийшла з ладу внаслідок бездіяльності комунальних служб міста.

Хочемо відзначити той факт, що міські комунальні служби зобов’язані прибирати не тільки центральні дороги міста. А також під’їздні шляхи до автотранспортних підприємств. Називати ситуацію, яка мала місце в понеділок зранку, саботажем з боку перевізників, як це зробив Віктор Щир, Навряд чи варто – і це м’яко кажучи. На нашу думку, якраз вчора відбувся саботаж зі сторони комунальних служб міста, що і призвело до ситуації, яку ми спостерігали в понеділок на зупинках громадського транспорту. Правильним було б також поставити запитання: хто відшкодує перевізникам збитки, які вони понесли внаслідок ігнорування комунальними службами та Львівавтодором своїх прямих обов’язків.”

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.