Львівські нардепи пропонують заборонити музику та фільми в громадському транспорті

У Верховній Раді України зареєстрували законопроєкт №3006 про внесення змін до ЗУ «Автомобільний транспорт» щодо протидії акустичному насильству.

Його ініціаторами стала низка нардепів, зокрема львівські Володимир В’ятрович, Наталія Піпа, Олег Синютка, Микола Княжицький і Тарас Батенкою, пише Твоє місто

«Ухваливши цей законопроєкт, парламент запровадить в Україні правила, які діють в усьому цивілізованому світі. Пасажири на всіх видах транспорту зможуть їхати в тиші, а не доводити водіям своє право не слухати звуки «шансону» чи якогось серіалу. Трансляція звуку музики чи фільмів на пасажирських рейсах дозволятиметься лише через навушники», – написав на свойї фейсбук-сторінці Володимир В’ятрович.

Законопроєкт має розглянути парламентський комітет транспорту та інфраструктури, а також комітети з питань бюджету, антикорупційної політики та інтеграції України з ЄС.

Додамо, 27 січня стався скандал у автобусі, що їхав з Луцька у Київ. Волонтерка і дівчина загиблого на Сході військового попросили водія автобуса вимкнути російський серіал, що транслювався у салоні. Натомість їх висадили з автобусу. Після того, як інцидент набув розголосу, водіїв звільнили, а жінкам повернули гроші за квитки.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.