Львівські митники разом з прикордонниками взяли участь у спільному проекті у сфері комплексної безпеки кордонів в Україні

0001 (3)Днями за сприяння посольства США в Україні,  Бюро США з митних питань та охорони кордонів спільно з Програмою з експортного контролю та безпеки кордонів (СВР) на Львівщині реалізували проект у сфері комплексної безпеки кордонів. Разом з  львівськими митниками в проекті взяли участь прикордонники ЗРУ ДПСУ.

Експерти з митних питань та охорони кордонів   спільно з представниками українських митних та прикордонних органів підвищували навики з виявлення  та зменшення  загрози при переміщенні пасажирів та транспортних засобів, які можуть бути пов’язані з контрабандою наркотиків, міжнародним тероризмом, незаконним переміщенням незадекларованих готівкових коштів тощо.  Також проект  надав  можливість поділитися передовим досвідом, який застосовує СВР напівденно-західних та північних кордонах США.

За час проведення проекту відбулись як теоретичні, так і практичні заняття. Зокрема обговорено питання  відповідальності та сфер впливу відомств, представлених у пунктах пропуску, порядку контролю за переміщенням пасажирів, фізичного та неруйнівного огляду вантажів,  управління ризиками при переміщенні вантажів, а також підвищення кваліфікації працівників прикордонних та митних відомств.

За результатами  проекту буде  розроблено  рекомендації щодо подальших напрямів взаємодії, які будуть спрямовані на вирішення проблемних питань та викликів часу.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.