п`ятниця, 22 вересня

Львівські лікарні відновлюють госпіталізацію “звичайних” пацієнтів

Завдяки зменшенню кількості хворих на ковід, львівські лікарні розпочали госпіталізацію пацієнтів з хронічними хворобами.

Так, у комунальному некомерційному підприємстві «8-а міська клінічна лікарня Львова» відучора  знову запрацювали неврологічне, кардіологічне та інфарктне відділення.

Про це повідомляють на сторінці лікарні у соцмережі — пише Вголос.

Проте, через ковід у інфарктному відділенні надають допомогу лише пацієнтам з аритмією, серцевою недостатністю, а також з порушеннями ритму і провідності, гіпертонічною хворобою, стенокардією та іншими кардіальними патологіями. У кардіологічному відділенні проводиться діагностика та лікування серцево-судинних захворювань. У неврології приймають пацієнтів із захворюваннями головного та спинного мозку, постковідними проблемами та іншими неврологічними розладами.

Окрім  того, у лікарні швидкої допомоги Львова 700 ліжок, які підготували для хворих на ковід,  перепрофілювали для пацієнтів з травмами та для тих, хто потребує реабілітації.

«З переходом на літній сезон у нас збільшилась кількість пацієнтів з травмами, тому велика частина пацієнтів має потребу в госпіталізації саме в такий стаціонар», – повідомляє пресслужба львівської міської ради з посиланням на медичну директорку з лікувальної роботи лікарні швидкої допомоги Галину Щербату.

Нагадаємо, що минулого року через загрозу  зростання захворювання на ковід кілька відділень 8-мої міської клінічної лікарні Львова перепрофілювали для прийому ковідних хворих. У лікарні швидкої допомоги збільшили кількість ліжок для таких пацієнтів. А ось пацієнтам з не ургентними випадками та хронічними хворобами відмовляли у госпіталізації.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.