Понеділок, 27 травня

Львівські дигери застерігають про небезпеку: у Полтві прорвало магістральний водопровід

Аварія у Полтві є смертельно небезпечною, адже інфекція з каналізації може потрапити у водопровід міста.

Про це у facebook написав львівський дигер Андрій Риштун, передає “Еспресо.Захід“. 

Прорвало водопровід між вулицями Франка та Шота Руставелі.

“У Полтві сталася аварія: прорвало магістральний водопровід. Поки ви це читаєте тонни чистої води напряму течуть в каналізацію і там утворився водопад зі стелі. Але це не лише марнування наших грошей. ​​​​​​Ця аварія є смертельно небезпечною. Адже інфекція з каналізації може потрапити у водопровід. І поширитися по місту. Це стенеться коли, наприклад, тимчасово вимкнуть воду”, – йдеться в повідомленні. 

Він зазначив, що, борючись з дигерами, Львівводоканал сам для себе суттєво ускладнив доступ до Полтви, адже поруч місця аварії є зручний вхід для працівників, який вони  ж заварили.  Подібна ситуація є і з рештою входів у Полтву. Згідно з інформацією дигера, за останні десять років компанія закрила 90% усіх спусків до Полтви. 

“Я неодноразово звертався у Львівводоканад з пропозиціями співпраці. Вони надають нам доступ у Полтву. А ми ділимось фото та відео з наших мандрівок. На жаль, їх відповіддю завжди було категоричне: “Ні”.  Попри усі перешкоди ми і далі продовжуємо регулярно досліджувати Полтву”, –  додав  Андрій Риштун.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: