Вівторок, 21 березня

Львівські депутати підтримали петицію про добудову моста через Наукову

Вчора, 2 березня, львівські депутати розглянули електронну петицію про добудову моста через вул. Наукову із продовженням трамвайної колії до вул. Трускавецької. Після тривалої дискусії її підтримали 35 голосами, що зобов’язує відповідні управління Львівської міської ради напрацювати план дій для втілення петиції.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Як зазначив депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Шевців, цей проєкт потрібен лише для продовження трамвайної лінії від вул. Княгині Ольги до Трускавецької, а тоді – до вул. Стрийської.

«Було б дуже корисно, якби трамвай ішов знизу на рівні з іншим транспортом, щоб можна було робити пересадки, користуватися автобусом чи тролейбусом. А коли буде зреалізовано це так, як пропонується, то такої можливості не буде», – сказав він.

Водночас депутат фракції «Варта», голова комісії міської мобільності, транспорту та зв’язку ЛМР Ігор Зінкевич зазначив, що замовчується питання, скільки обійдеться бюджету міста знищення цього моста так, як пропонує голова інженерної комісії Андрій Шевців.

«А це, на жаль, величезні кошти, які повноцінно дозволяють завершити цей міст. Також вважаю, що там потрібна повноцінна дворівнева розв’язка», – додав він.

Також депутат фракції «Європейська солідарність» Володимир Лесик зазначив, що кількість транспорту збільшується, тому міст потрібен не лише для трамваїв, а й для автотранспорту. До того ж, він вже на 70% збудований.

Нагадаємо, що петиція набрала необхідну кількість голосів (500) ще у лютому 2022 року. У зверненні автор пропонував добудувати міст через вулицю Наукову на продовжити трамвайну колію з вулиці Княгині Ольги до вулиці Трускавецької. Це, пояснював він, вирішить проблеми з транспортним сполученням у Франківському мікрорайоні, а зокрема на вулицях Науковій, Пулюя, Трускавецькій.  

Декілька десятків років Львів не може вирішити, що робити із шляхопроводом на перехресті Княгині Ольги – Наукова. Його збудували наприкінці 80-х. Цей мікрорайон нині активно забудовують, чимало новобудов є на вулицях Княгині Ольги, Науковій, Трускавецькій. А у грудні 2021 року Львівська міська рада погодила масштабну забудову поблизу моста, на вулиці Княгині Ольги, 120, де раніше був супермаркет «Арсен». Tvoemisto.tv з’ясовувало, як незабаром зміниться вулиця Княгині Ольги і простори на її перехрестях із Науковою та Володимира Великого, якою є історія цієї вулиці, що тут вдалось втілити, а що не вийшло та якою вона може стати в недалекому майбутньому.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.