Львівська ОВА шукає на тендері найдешевшого постачальника новорічних цукерок. Для кого?

Львівська ОВА оголосила «солодкий тендер»: шукає постачальника подарункових наборів цукерок від українського виробника. 6 листопада на Prozorro стартує тендер, де шукатимуть постачальників цукерок, які запропонують найнижчу ціну (саме низька ціна є однією з умов державних онлайн-тендерів). Вартість цього «солодкого лоту» — 299 тисяч гривень. Згідно з умовами онлайн-тендеру, переможець повинен доставити у Львівську ОВА набори цукерок до 4 грудня. Для кого призначені солодкі презенти?

Джерело: ВЗ.

У соцмережах цей тендер вже отримав дозу критики: чи, бува, не для новорічних привітань чиновників ОВА призначені цукерки?

Замовник «солодкого тендеру» — департамент соціального захисту населення Львівської ОВА. Як пояснив для «ВЗ» т.в.о. директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОВА Роман Андрес, набори цукерок призначені для дітей соціально незахищених категорій, зокрема, для тих, чий батько загинув на фронті, для дітей з інтернатів та для дітей з інвалідністю.

Одна з умов цього проєкту — цукерки для дітей із вразливих соціальних груп через тендер пропонують громадські організації, благодійні фонди Львова та області.

Чиновник каже, переможець тендеру має поставити департаменту соцзахисту Львівської ОВА 1450 подарункових наборів з кондитерськими виробами вагою не менше 502 грамів. Цукерки планують дарувати дітям на Свято Миколая та на новорічні свята.

Вимоги до упаковки солодкого набору — картонна упаковка, малюнок на різдвяну або новорічну тематику, дата виготовлення цукерок та термін зберігання і… логотип Львівської ОВА. Продукція має бути українського виробництва.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.