Вівторок, 26 вересня

Львівська область ініціює зміни до пенсійного законодавства щодо учасників АТО та родин Героїв Небесної Сотні

Родичі загиблих під час Революції повинні мати таке ж соціальне забезпечення, як і родини загиблих у АТО. З такою ініціативою звернувся голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка до народних депутатів від Львівщини у п’ятницю, 28 серпня.

 

За словами Олега Синютки, на Львівщині є 20 Героїв Небесної Сотні, проте їхні родини не отримують від держави таких пільг, як до прикладу, родини загиблих у антитерористичній операції. Саме тому, пропонується законодавчо прирівняти родичів загиблих учасників АТО та Героїв, які загинули під час Революції Гідності.

Окрім цього, пропонується внести зміни до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, які передбачають, що пенсія по інвалідності для учасників антитерористичної операції призначатиметься незалежно від наявності страхового стажу.

Також потрібно внести зміни до закону щодо призначення пенсій за особливі заслуги батькам, дружинам (чоловікам) померлих (загиблих) учасників Революції гідності та учасників АТО. Щоб рідні мали змогу отримати надбавку до пенсії, незалежно від дати звернення до районної державної адміністрації, а надбавка призначалася з дня підписання Указу Президента про нагородження.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.