Львівська митниця ДФС долучилась до Плану реалізації Стратегії розвитку Львівської області на період 2016 – 2018 років

IMG_3475Керівництво Львівської митниці ДФС надало свої пропозиції до Плану реалізації Стратегії розвитку Львівської області на період 2016 – 2018 років.

Враховуючи те, що Львівська область межує з Євросоюзом і щодня 15,5 млн. громадян України та іноземців перетинає кордон в пунктах пропуску Львівської області, актуальним є питання модернізації за європейськими стандартами наявних міжнародних пунктів пропуску, створення належних умов для подорожніх та  розбудови інженерно–транспортної інфраструктури пунктів пропуску. Саме ці пропозиції надало керівництво митниці для реалізації в рамках Стратегії розвитку Львівської області.  В їх основу лягли положення програми розвитку  Львівської митниці «Привітний та безпечний кордон», частина яких вже реалізується. Серед конкретних пропозицій до Стратегії розвитку Львівської області – встановлення електронних табло на під’їзних шляхах, санітарно-гігієнічних  модулів біля пунктів пропуску, відстійників для вантажних автомобілів перед пунктами пропуску, а також запровадження безкоштовного WI- FI.

Окрім того, планується вдосконалити самі пункти пропуску, зокрема облаштувати їх альтернативними джерелами живлення для безперебійного функціонування  та встановити  змінні електронні табло на смугах руху.

Всі ці заходи спрямовані на спрощення переміщення громадян,  товарів та транспортних засобів через державний кордон України, забезпечення  рівномірності товаропотоків на всіх задіяних пунктах пропуску та належного рівня комунікаційного забезпечення осіб на під’їзних шляхах до пунктів пропуску, належний санітарний стан.

Ці та інші заходи Плану реалізації Стратегії розвитку Львівської області на період 2016 – 2018 років мають сприяти зростанню економіки, зайнятості населення, поліпшенню якості життя громадян Львівщини.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.