Львівська міськрада дозволила Першому медоб’єднанню придбати готель “Власта”

23 січня Перше медичне об’єднання Львова  братиме участь в аукціоні з  викупу приміщення готелю “Власта” 

Про це повідомляє Львівська міська рада — передає Еспресо.Захід.

22 січня на сесії міськради депутати підтримали купівлю готелю “Власта”. За відповідну ухвалу проголосували 47 депутатів. 

Приміщення готелю хочуть викупити, відремонтувати та тимчасово поселяти сюди пацієнтів, які потребують довготривалого лікування.

Як наголошує генеральний директор Першого медоб’єднання Олег Самчук, Перше ТМО, а це три лікарні, за час війни стало головним медзакладом в тилу.

“За минулий рік ми пролікували півмільйона українців, 11 тис. – поранених, 80 тис. – переселенців. Ми лікуємо і дітей, і дорослих. І військових, і цивільних. Ми лікуємо наших українців в Україні. До нас уже телефонують тисячі пацієнтів, які просять про допомогу в реабілітації та протезуванні. Ми можемо їм допомогти, але у нас є велика проблема – їм немає де жити. А реабілітація людей може тривати місяцями. Та ми знайшли вихід з цієї ситуації – хочемо викупити приміщення готелю “Власта”  і тимчасово поселяти сюди пацієнтів”, –  зазначив Олег Самчук. 

  • 9 січня у Львові виставили на продаж готель “Власта”, що належить Міноборони. Стартова ціна 12-поверхової будівлі всього 6,99 млн грн.
  • 18 січня Львівське медоб’єднання звернулось до потенційних покупців готелю “Власта” відкликати заявки.
  • Фракція “Європейська Солідарність” у Львівській міській раді на позачерговій сесії ініціювала звернення до Кабінету міністрів України про передачу у власність Львова готелю “Власта”.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: