Львівська мерія викупить приватні дачні ділянки, щоб збудувати нову вулицю

Тупикову вул. Ряшівську планують добудувати до вул. Кульпарківської

Львівська міська рада викупить 42 дачні земельні ділянки, щоб на їхньому місці збудувати нову дорогу від вул. Патона до вул. Кульпарківської. Відповідне рішення погодили депутати міської ради під час засідання сесії 21 листопада.

Як повідомляв раніше ZAXID.NET, нова дорога має проходити біля львівського аеропорту і з’єднувати існуючу вул. Ряшівську та вул. Кульпарківську.

Частина проектованої дороги проходить територією приватизованих мешканцями земельних ділянок. Щоб розпочати роботи з будівництва нової вулиці, приватизовану землю необхідно викупити.

Загалом міська рада викупить 42 земельні ділянки на вул. Лисеницькій та вул. Скнилівській, які раніше виділяла дачному кооперативу «Урожай» для ведення садівництва.

Спочатку управління земельних ресурсів має визначити і узгодити з власниками вартість цих земельних ділянок, а потім та затвердити цю вартість на сесії міської ради.

Нагадаємо, ще лютому 2018 року ЛКП «Львівавтодор» отримав дозвіл на розроблення проекту землеустрою для продовження вул. Ряшівської. Тоді анонсувалось, що будівництво цієї дороги може розпочатись уже у 2019 році.

Зараз вул. Ряшівська є тупиковою, вона з’єднує вул. Городоцьку і вул. Патона та має довжину близько 500 м. У разі добудови Ряшівської від вул. Патона до Кульпарківської, протяжність вулиці становитиме майже 4 км.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.