Субота, 26 листопада

Львівська мерія погодила будівництво нового офісного центру на Підзамчі

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив будівництво офісного центру з підземним паркінгом на території колишнього винного заводу на Підзамчі. Відповідне рішення виконком прийняв на засіданні 18 листопада.

Джерело: ZAXID.NET.
Новий 3-поверховий офісний центр збудують на вул. Волинській

Нагадаємо, на початку 2021 року депутати Львівської міськради передали земельну ділянку під колишнім винзаводом на вул. Волинській, 10 компанії «Львів Інвест Парк» в оренду на 10 років. Наприкінці вересня депутати затвердили детальний план території, згідно з яким замість закинутого винного заводу на вул. Волинській збудують офісний центр.

У п’ятницю, 18 листопада, виконком Львівської міськради погодив містобудівні умови і обмеження (МУО) на це будівництво для ТзОВ «Львів Інвест Парк». Як повідомив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, нове будівництво на території винного заводу передбачає лише офіси та приміщення з громадськими функціями. Окрім того, тут передбачений підземний паркінг на 86 місць.

За даними платформи YouControl, засновниками ТзОВ «Львів Інвест Парк» є дружина і діти колишнього народного депутата і кандидата в мери Львова Ігоря Васюника: Оксані, Олесі і Тарасу Васюникам.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.