п`ятниця, 21 червня

Львівська мерія оголосила нові маршрути, на які виїдуть великогабаритні автобуси

12-метрові автобуси «МАЗ» та «Електрон» уже замінили малі «Еталони» та «Богдани» на міських маршрутах №47, №5 та №29.

А вже з суботи, 29 грудня, на маршруті №45 також починають курсувати великогабаритні автобуси, передає Zaxid.net.

Маршрут №45 курсує від ТРЦ Victoria Gardens до площі Галицької, і таким чином з’єднює густонаселену вулицю Наукову із центром міста. Загалом місто цього року оновило автопарк АТП-1 на півтори сотні нових автобусів. І вже на початку наступного року великогабаритний транспорт замінить малі автобуси на 9, 48, 19, 18 та 50 міських маршрутах.

Як розповів у коментарі ZAXID.NET заступник директора департаменту ЖКГ та інфраструктури Андрій Білий, після отримання низькопідлогових 12-метрових автобусів у місті в першу чергу вдалось покращити транспортне сполучення зі спальними районами міста.

«Ми підсилили такі два критичні мікрорайони це Рясне і Винники. На Винниках ми взагалі поставили два маршрути. Перейшли на великі автобуси і запустили шатлбас. Близько 80 машин ми вже випустили на маршрути», – зазначив заступник директора департаменту ЖКГ та інфраструктури Андрій Білий.

З початку грудня великогабаритні автобуси курсують на 8-му маршруті до Брюхович. Пасажири кажуть, дістатись до центру стало значно простіше.

«Коли приходжу на зупинку, то один автобус від’їжджає, а інший вже їде. Треба почекати буквально 15-20 хвилин. Головне, аби їх не відмінили», – каже мешканка Брюхович Наталія.

Пасажири у просторих салонах «Електрона» пригадують: запакуватись на проміжних зупинках у тісні маршрутки було майже неможливо. Тож доводилось їхати на кінцеву зупинку. Тепер автобус не минає жодної зупинки, місця вільні в салоні є навіть у час-пік.

«Я всіх забираю. Хіба хотіли б люди чекати на другий великий. А так всі заходять. Цей автобус має 30 сидячих і десь до 50 стоячих. Всіх забираю», – розповідає водій великогабаритного автобуса Роман.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.