Львівська мерія не погодила підвищення вартості проїзду у маршрутках до 8 грн

Після оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету про підняття вартості проїзду у маршрутках до 8 грн Львівська міська рада заявила, що зробила це під тиском приватних перевізників.

Про це повідомляє Zaxid.net

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Андрій Білий заявив, що міська рада не погоджувала підняття тарифу. Інформацію про те, що вартість проїзду у Львові зросте чиновник назвав «провокацією». «Міська рада погоджень на підняття тарифу не давала.

Про підняття тарифу на проїзд в автомобільному транспорті у Львові не йдеться. Управління транспорту діяло за протоколом, тому оприлюднило проект рішення для обговорення під тиском приватних перевізників, які погрожують зупинкою всього транспорту. На сьогодні місто купляє автобуси, збільшує долю перевезень комунальним транспортом.

Тариф є 5 гривень! Про підняття не йдеться. Коли буде інша позиція міста, про це повідомимо. Інші повідомлення прошу вважати провокаціями», – процитувала Андрія Білого прес-служба міськради.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.