**На Львівщині 25 червня відбувається прощання із шістьма військовослужбовцями, які віддали своє життя, захищаючи Україну від російської агресії.** Про це повідомила пресслужба Львівської обласної військової адміністрації.
Андрій Котик народився в селі Глухів Белзької громади. Він виконував обов’язки водія-електрика у підрозділі збору та обробки інформації взводу безпілотних авіаційних комплексів батареї артилерійської розвідки військової частини А1008. Загинув 18 червня у віці 42 років, пише Суспільне.
Мар’ян Жовнір був жителем села Горпин Жовтанецької громади. На фронт пішов у лютому 2022 року — від самого початку повномасштабного вторгнення. Служив стрільцем-снайпером механізованого батальйону військової частини 4718. Тривалий час числився зниклим безвісти. Встановлено, що він загинув 26 листопада 2024 року поблизу села Новоіванівка на Курщині. Воїну було 26 років.
Євген Бучма — львів’янин, ветеран Антитерористичної операції. Після початку повномасштабної війни захищав Україну у складі 103-ї окремої бригади територіальної оборони імені митрополита Андрея Шептицького та 3-го прикордонного загону імені Героя України полковника Євгена Пікуса. За службу був відзначений президентською нагородою «За участь в антитерористичній операції» та почесною відзнакою «Учасник бойових дій». Загинув 20 червня 2025 року. Йому було 49 років.
Володимир Барботько — також мешканець Львова. Присвятив військовій службі понад 39 років, обіймаючи офіцерські посади у військово-медичних установах та частинах Збройних Сил України. Помер 22 червня у віці 74 років.
Олексій Голіков народився в місті Українськ на Донеччині. У 2023 році вступив до лав 23-ї окремої механізованої бригади. Був нагороджений медаллю «За оборону рідної держави». Загинув 16 червня — незабаром йому мало б виповнитися 45 років.
Ігор Мантошко проживав у селі Тщенець. Став до лав захисників 20 березня 2026 року. Загинув 17 червня поблизу селища Василівська Пустош Краматорського району. Воїну було 36 років.