п`ятниця, 22 вересня

Львівщина потерпає від нашестя рудих слимаків, які лізуть до будинків (ФОТО)

Пустомитівська ТГ стикнулась з стрімким розмноженням шкідників. “Слизняк іспанський” — слизняк роду Arion родини Arionidae, вважається серйозним шкідником як у садівництві так і у сільському господарстві. Він так швидко розповсюджується, що боротись з ним поодинці просто неможливо.

Як  зазначає Христина Наумко-Сороковська на сторінці спільноти «Пустомити on-line” у ФБ, «необхідно вжити комплексні методи по ліквідації цих шкідників цілою громадою, біологічними засобами які дозволені в населених пунктах, бо їх стає все більше і більше… Треба негайно реагувати».

«Люди щодня відрами визбирують, сіллю посипають, іншими розчинами поливають, та все марно…  Вони пошкоджують всі рослини на своєму шляху і лізуть людям просто до хати. Громада  просить відреагувати відповідні органи і вжити всі можливі заходи, щодо ліквідації цих шкідників, бо в іншому випадку, всій нашій ТГ загрожує неконтрольована нашесть рудих слимаків», – наголошується у дописі, де оприлюднено світлини з місця події і жителів Пустомитівського ТГ.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.