Завтра у Бродах Порошенко відкриє завод

30 серпня відбудеться урочистий старт Бродівського виробничого підрозділу ТзОВ «Електроконтакт Україна» за участі Президента України Петра Порошенка.

ТзОВ «Електроконтакт Україна Броди

Про це йдеться на сайті підприємства, пише dyvys.info.

Раніше, у прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомляли, що цього тижня Президент України Петро Порошенко прибуде з робочим візитом до Львівської області.

Нагадаємо, 14 липня Президент України Петро Порошенко перебував з робочим візитом на Львівському бронетанковому заводі.

Додамо, що 18 серпня 2016 року закладати капсулу у фундамент Бродівського виробничого підрозділу приїжджав Президент України Петро Порошенко.

Довідка:

ТзОВ «Електроконтакт Україна», що належить до концерну Nexans, працює на ринку Львівщини з 2007 року. Успішне функціонування виробничих підрозділів у Перемишлянах і Золочеві дало можливість компанії розширювати свої виробничі потужності та розпочати у червні 2016 року будівництво нового заводу у Бродах з нуля.

30 серпня відбудеться відкриття першої черги заводу в Бродах, який стане найбільшим виробничим підрозділом підприємства. Зокрема, площа виробничих приміщень сягає 11 000 м2, складських приміщень – понад 5 000 м2 , соціально-побутових приміщень – понад 4 000 м2. У будівництво заводу інвестовано понад 30 млн євро.

Як повідомив генеральний директор ТзОВ «Електроконтакт Україна» Андрій ГАВРИЛЬЧИК, Бродівське відділення підприємства затвердили постачальником кабельної продукції для концерну BMW. Нещодавно замовник від ВМW провів аудит на новоствореному підприємстві та уклав договір про співпрацю.

З відкриттям першої черги заводу буде створено 1400 робочих місць. Крім цього, вивчається можливість будівництва другої черги, що додатково створить ще 1000 робочих місць. На заводі у Перемишлянах зараз працює понад 300 осіб, у Золочівському виробничому підрозділі – понад 1000 осіб. Таким чином, ТзОВ «Електроконтакт Україна» є одним з найбільших працедавців Львівщини і входить до переліку великих платників податків.

У Бродівский виробничий підрозділ уже набрано понад 300 працівників, які проходили навчання у  Золочеві та після переміщення на роботу у Бродівський філіал зможуть забезпечити повноцінний старт і роботу заводу.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.