З 14:00 год в області почне діяти графік погодинних відключень електроенергії

Наразі електроенергію на Львівщині отримують усі споживачі. Проте, відповідно до розпорядження диспетчерського центру НЕК «Укренерго», від 14:00 до 23:00 год почне діяти графік погодинних відключень.

Про це поінформував начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Відключення Світла

​​Так, завдяки теплій погоді споживання в Україні знижене. Електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття навантаження. Крім цього, через ясну погоду у ранкові та денні години підвищене виробництво електроенергії сонячними електростанціями. Тому обмеження споживання до 14:00 не застосовуються.

Водночас, на вечір прогнозується поступове зростання споживання. Тому диспетчерський центр Укренерго довів ліміти споживання до областей на другу половину доби з метою забезпечення балансу в енергосистемі.

Як зазначають в Укренерго ворог знову завдав ударів по енергооб’єктах на сході та півдні країни. На жаль, є пошкодження в розподільчих мережах. Ремонтні роботи та відновлення живлення будуть проведені відразу після отримання відповідних дозволів військових.

«Укренерго», виробники електроенергії та оператори систем розподілу продовжують відновлювати пошкоджені росіянами енергооб’єкти для забезпечення живлення споживачів та підвищення його надійності.

Українців просять розумно споживати електроенергію, користуватися енергоємними приладами почергово.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.