Винуватими у руйнуванні моста на Львівщині назвали “безвідповідальних водіїв”

Працівники Служи автомобільних доріг Львівщини взялися демонтовувати елементи зруйнованого моста через річку Західний Буг.

Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Львівській області, передає “Еспресо.Захід“.

У Службі автомобільних доріг у Львівській області розповіли, що для об’їзду зруйнованої переправи вже влаштували всі відповідні дорожні знаки, а робітники служби почали демонтаж зруйнованих елементів моста через Західний Буг і проводять підготовчі роботи, щоб відтак узятися за аварійно-відновлювальні роботи.

В селі Гайок Кам’янка-Бузького району Львівщини відбулося термінове засідання та комісійне обстеження зруйнованого вчора моста й об’їзних доріг перекритої ділянки на автомобільної дороги Н-17 Львів – Радехів – Луцьк. На засіданні були присутні керівники Укравтодору, Львівської обласної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг у Львівській області, Національної поліції та Укртрансбезпеки.

Як зазначили у Укравтодорі, на думку кандидата технічних наук та провідного експерта будівельного Максима Коваля, руйнацію цього моста спричинила… безвідповідальність водіїв, адже, попри заборону, через аварійний міст продовжували курсувати багатотонні вантажівки. Додамо, що про загрозу руйнування моста і про його аварійний стан було відомо заздалегідь, однак на цій ділянці дороги не забезпечили об’їзду до того, як міст обвалився.

Міст включено до списку Національної програми відновлення мостів, що є частиною програми “Велике будівництво”. В Укравтодорі запевняють, що на сьогодні вже завершують розроблення проєктної документації на капітальних ремонт мосту.

Зауважимо, що траса Львів – Радехів – Луцьк – національного значення, вона з’єднує Львівщину з Волинською областю. Унаслідок руйнування моста припинено міжобласне автомобільне та приміське автобусне сполучення, рух громадського транспорту цією ділянкою, а також ускладнено вантажне перевезення важливих вантажів і товарів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.