«Винників уже нема». Козловський про доступ винниківчан до колишнього озера

У Винниках навколо колишнього озера, яке осушили у 2018 році, у тестовому режимі запрацювали лижні траси нещодавно відкритого комплексу Emily Resort та ТОВ «Академія футболу». Tvoemisto.tv поспілкувалося з депутатом Львівської обласної ради та керівником «Академії» Григорієм Козловським. 

Зазначимо, раніше йшлося про те, що винниківчани зможуть користуватися озером, якщо покажуть документ, що вони живуть в цьому місті. Зараз же на питання, чи буде доступ, Григорій Козловський каже, що потрібно буде платити, але для окремих категорій населення планують робити акцію. 

«Винників вже нема, от у чому проблема. Андрій Іванович приєднав нас до Львова. Тут стільки грошей вклали і ви думаєте, що тут все буде безкоштовно? Звичайно, що буде платно. Зробимо промоцію і скажемо, для кого це буде безплатно. Наприклад, для ветеранів війни, заслужених вчителів, юристів, лікарів», – говорить він.

Додамо, що на місці колишнього Винниківського озера згідно з документами збудували «гідропарк дитячо-юнацького спортивного табору». Цю інформацію підтвердив також Григорій Козловський. Зокрема, каже він, зробили чотириметрові стінки, опорні стінки і залили все дно озера бетоном. 

«Ви хотіли в болоті купатися чи у чистій воді? Ми збираємося запускати бактерії, які будуть очищати воду, а вони у болоті не живуть. Хочете зайти в болото й вийти з мулом чи зайти в гарний і чистий басейн?», – відповідає депутат. 

Окрім лижних трас, на території спроєктували івент-хол площею 1500 метрів квадратних, готель на 166 номерів, паркінг, 8 футбольних полів, спальний корпус, СПА-центр, тренажерний комплекс, басейн з гідропарком тощо. Якийсь час комплекс активно промують блогери в інстаграмі та Григорій Козловський.

На питання, скільки на території об’єктів, Григорій Козловський не відповідає. Не було й відповіді на те, скільки гектарів займає весь комплекс. 

«Не знаю, порахуйте, я ще не рахував. Ви ж писали і рахували, бачили все з кадастрів», – каже він. 

Зазначимо, що загалом територія комплексу охоплює 46 га довкола колишнього Винниківського озера. Частина з них – це уже приватна земля родини Козловських (три ділянки розміром 16,6 га довкола колишнього Винниківського озера). У власності ТОВ «Академія футболу» залишається одна ділянка площею 0,1785 га. 

У користуванні ТОВ «Академія футболу» також є ще дві ділянки. Зокрема, перша з них – ділянка з колишнім озером (9,7 га) з правом постійного користування. Друга – лісова ділянка (19,6 га), яка у довгостроковому платному користуванні ТОВ «Академія футболу». 

За даними YouControl, у 2017- 2019 роках він був одноосібним засновником ТОВ «Академія футболу» та його керівником. Ним він залишався до 2021 р. Зараз керівником ТОВ «Академія Футболу» та одноосібним засновником є його донька Софія Максимець.

Софія Шавранська

Фото і відео Дар’ї Кучер

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.