Велосипедом по бездоріжжю.Спортсмени із Львова та іноземні гонщики готуються до міжнародної гонки по даунхілу.

Менш ніж за місяць  18-20 серпня відбудется єдина в Україні гонка PylypetsGravityRace, із  статусомUCI(Міжнародний союз велосипедистів) Class 1 із даунхілу.

14291830_684286675058296_5482670295933190894_n

Ось уже  4 –тий рік поспіль  близько півтисячі(насправді значно менше) спортсменів велосипедистів з’їжджаються на гору Гимбу, що у селі Пилипець, на Закарпатті, адже там  проводяться наймасовіші змагання із швидкісного спуску. Цьогоріч в рамках міжнародної гонки PylypetsGravityRace, додасться ще й окремий залік Відкритого Чемпіонату України з даунхілу.

«Особливість цих змагань,  утому що траса є дуже складна на ній і –  велика кількість стрімких спусків, складні різкі повороти (контрнахили), на трасах є кам’яні секції, трампліни, вильоти, додаткову складність створюють ще й коріння дерев », каже Олексій Смірнов, співорганізатор  змагань Pylypets Gravity Race, і додає, саме за цим екстримом  байкери і приїздять до України..

Торік змагались за титул найшвидшого велосипедисти із Литви, Шотландії та України,аг оловним комісаром (суддею) був Чараламбос Рігас з Греції.

Попри складність  траси, байкери  розвивають швидкість  до 60 км на годину. Звісно без травм не обходиться, але під час змагань на території  будедекілька карет швидкої допомоги, а також патрулі надзвичайників.

Виїзд на трасу- тільки у спеціальному спорядженні, такому як суцільний шолом з підборіддям(фулфейс), та на повністю справному велосипеді з гальмами на обидва колеса. Бажаними також є захисти колін, локтів, спини та шиї.

Усе це робить цей спорт дуже видовищним та захоплюючим, як для спортсменів, так і глядачів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.