У парку на Львівщині дозволено фотографувати за 500 грн

А ось їзда на всіх автомобілях, багі, квадроциклах, мотоциклах у парку “Північне Поділля” категорично заборонена.

Про це пише Dailylviv.com з посиланням на офіційний сайт Національного природного парку «Північне Поділля».

Адміністрація Національного природного парку «Північне Поділля» нагадала відвідувачам природоохоронних територій установи про те, що будь-які моторизовані заходи у форматі джипінгу чи мотокросінгу, як от перегони, ралі, трофі-рейди тощо з використанням автомобілів, багі, квадроциклів та мотоциклів, категорично заборонені чинним законодавством України.

За порушення дотримання режиму території осіб можуть притягти до відповідальності згідно з ст. 91 Кодексу про адміністративні правопорушення, що тягне за собою накладення штрафу на громадян від дев’яти до двадцяти чотирьох (153 – 408 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та ст. 252 Кримінального Кодексу України про умисне знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об’єктів природно-заповідного фонду, карається штрафом від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17000 – 51000 грн) або обмеженням волі на строк до трьох років.

Національний природний парк «Північне Поділля» розташований переважно на території Золочівського району Львівщини. Протяжність парку з північного сходу на південний захід становить 53,61 км, а максимальна ширина – 57,81 км. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.