У Львівській ОВА чиновники навчалися, як стати “викривачем корупції”

Задля популяризації культури викривання корупції в обласній військовій адміністрації відбувся навчальний семінар. Тема навчання: «Викривачі корупції. Правовий статус «викривача» та розвиток інституту викривання в Україні».

Про це повідомляє Львівська ОВА, пише 032.ua.

Захід відвідали уповноважені особи із запобігання корупції, працівники районних державних адміністрацій, самостійних структурних підрозділів облдержадміністрації. Особливо зацікавленими даною тематикою виявилися стажери «Академії перших можливостей» ЛОДА, які мали змогу в межах стажування в адміністрації відвідати такий захід.

На семінарі присутніх ознайомили з останніми тенденціями розвитку інституту викривання в Україні, роз’яснили, хто такий «викривач», як правильно повідомляти про корупцію та чим відрізняються викривач від заявника або скаржника.

Також, присутніх поінформували про канали повідомлень про корупцію в ОДА, порядок розгляду таких повідомлень та початок роботи Єдиного порталу повідомлень викривачів. Мета навчання – популяризація інституту викривання в облдержадміністрації та формування культури повідомлення працівниками про корупційні правопорушення.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.