Вівторок, 3 жовтня

У боях за Україну загинув 18-річний студент із Львівщини Максим Василишин

На фронті у боях за Україну загинув 18-річний юнак Максим Василишин з позивним «Паджеро», повідомляє вісник Розділля.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Максим Василишин до 9 класу навчався у Новороздільській загальній школі №5, згодом – у військовому ліцеї імені Героїв Крут. Цього року він був студентом 1 курсу факультету міжнародних економічних відносин та інформаційних технологій Львівського торгово-економічного університету.

Від початку війни пішов у самооборону, а потім добровольцем на фронт – у окремий добровольчий батальйон «Карпатська Січ». Спочатку Максим воював на Київщині, згодом – на Донбасі. Загинув на Ізюмському напрямку. Його накрило градом, коли він вийшов на розвідку.

Як зазначає Українська академія лідерства, у Максима завжди було багато ідей і планів, він мав неабиякий підприємницький хист і цілеспрямованість та не боявся пробувати нове. Під час навчання завжди носив з собою книгу про підприємництво. У 17 років Максим вже мав кілька власних справ і мріяв створити справжню бізнес-імперію. У своїх есе Максим часто згадував, як надихався іншими людьми, і прагнув вести власним прикладом.

«Я хочу дати зрозуміти всім українцям, що ми все можемо, якщо будемо прагнути цього. Я хочу зробити так, щоб на українців рівнялися», – казав Максим.

Похорон Максима Василишина відбудеться 21 червня у Львові. Попрощатися з Героєм можна буде у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла з 14.00 по 15.00. Чин похорону з 15.00 – на Личаківському цвинтарі.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: