Суд виніс вирок мешканцю Львівщини за зґвалтування 13-річної дівчинки на очах у її сестри

Жовківський районний суд Львівщини виніс вирок Андрію Нарольському, який зґвалтував 13-річну доньку своєї співмешканки на очах у її сестри. За вчинене суд ув’язнив 47-річного чоловіка на 10 років.

Джерело: ZAHID.NET.

Як вказано у вироку суду, який винесли у листопаді 2023 року, Андрій Нарольський разом із своєю співмешканкою виховують чотирьох дітей: один хлопець та троє дівчат. Для двох з них Андрій Нарольський є рідним батьком. У квітні 2022 року на той час 46-річний Андрій Нарольський зґвалтував свою 13-річну падчерку.

13-річна дівчинка розповіла, що того дня вона була у квартирі з сестрою та вітчимом, тож сестра бачила, як Андрій Нарольський на неї накинувся. Неповнолітня дівчинка була очевидицею зґвалтування та просила Нарольського припинити.

Згідно з матеріалів справи, Андрій Нарольський не дуже добре ставився до своєї 13-річної падчерки та міг вдарити її. Дівчинка боялась вітчима, тож написала мамі записку, у якій розповіла, що сталось. Записку вона передала своєю сестрою. До поліції звернувся брат Андрія Нарольського, якому мати 13-річної дівчинки розповіла те, що трапилось. У відділку поліції у Кам’янці-Бузькій мати не вірила, що її співмешканець міг таке зробити.

У судовому засіданні Андрій Нарольський частково визнав свою провину та розповів, що у той час він був п’яним та не пам’ятає, щоб ґвалтував 13-річну падчерку. Однак він пам’ятає, що торкався дівчинку.

Справу розглянула колегія суддів у складі Руслана Зеліска, Зоряна Оприска та Романа Ясиновського. Судді розглянули усі матеріали справи та призначили Андрію Нарольському 10 років ув’язнення за зґвалтування дівчинки. На вирок ще може бути подана апеляція.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: