Спиртзавод на Львівщині продали за 333 млн грн

8 грудня відбувся онлайн-аукціон з приватизації Окремого майна Вузлівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», що розташоване в Львівській області. Про це повідомили у Фонді держмайна України.

Джерело: Форпост.

На участь в аукціоні зареєструвалися – 7 учасників, які в ході прозорих та конкурентних торгів збільшили ціну від стартової – 21 076 368 грн до 333 333 333 грн, що більше у 15, 8 разів тобто на 312 256 965 грн.

Переможець торгів тепер має підписати протокол про результати аукціону, укласти договір купівлі-продажу і провести розрахунок, після чого процес приватизації Окремого майна Вузлівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт» вважатиметься завершеним.

Після завершення офіційної частини новий власник отримає підприємство, яке має все необхідне технічне обладнання для виготовлення спирту. У цілому актив складається з 24 об’єктів нерухомого майна, 31 одиниці транспортних засобів та 516 одиниць устаткування. Загальна площа всіх будівель та споруд становить 11959,70 кв. м.

З початку демонополізації ринку виробництва спирту, Фонд державного майна України провів 33 успішних аукціонів з приватизації спиртових активів на загальну суму понад 2,1 млрд грн. Приватизація в даній галузі відбувається з метою демонополізації ринку виробництва спиртів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.