Понеділок, 17 червня

Спалив живцем і закопав: жорстоке вбивство валютника на Львівщині

Стрийський міськрайонний суд визнав винним та засудив до 13 років позбавлення волі 42-річного мешканця Трускавця за фактом вчинення розбійного нападу та вбивства з корисливих мотивів.

Як повідомляє прокуратура Львівської області, встановлено, що засуджений, працюючи таксистом, неодноразово підвозив потерпілого, який також проживав у Трускавці й співпрацював з багатьма пунктами обміну валюти, пише Варта

Під надуманим приводом — обміну значної суми в іноземній валюті — засуджений зустрівся із потерпілим. Вони сіли в авто, за кермом якого був нападник і поїхали на вигадану зустріч.

На виїзді із Трускавця автомобіль з’їхав з головної дороги і зупинився у безлюдному місці, де нібито мав і відбутися обмін коштів. Чоловіки вийшли з машини, після чого таксист несподівано завдав потерпілому два удари гострим предметом у грудну клітину та поперек.

Забравши у потерпілого гроші, нападник відтягнув його у лісосмугу, скинув у яму, облив легкозаймистою рідиною та підпалив. Потерпілий на той момент був ще живим та зазнав опіків середньої тяжкості. Згодом засуджений засипав його землею.

Загальна сума награбованого становила майже 2 млн грн.

Суд визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у виді 13 років позбавлення волі (ч. 4 ст. 187, п. 6 ч. 2 ст. 115 ККУ).

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.