Поліція Львівщини оголосила в розшук школярку після її втечі з хлопцем в Одесу

У понеділок, 7 лютого, поліція Львівщини оголосила в розшук 16-річну школярку з Радехова, яка втекла з дому зі своїм 21-річним хлопцем в Одесу. Лідія Костів вже більше тижня не виходить на зв’язок, дівчина вимкнула телефон.

Джерело: ZAHID.NET.

Поліція Львівщини оголосила в розшук школярку після її втечі з хлопцем в Одесу

Зникла 16-річна Лідія Костів з Радехова

Лідії Костів виповнилося 16 років на початку січня. Вона навчається в 10 класі однієї з радехівських шкіл. У суботу, 29 січня, дівчина нікому нічого не сказавши вийшла з дому і більше не повернулася. Вже дев’ять днів з нею відсутній зв’язок. Лідія вимкнула телефон і не заходить у соцмережі.

Точне місце перебування Лідії невідоме, однак за інформацією поліції дівчина зараз перебуває в Одесі. Вона втекла туди разом із своїм 21-річним хлопцем Романом Литвином.

21-річний Роман Литвин, з яким втекла 16-річна школярка

Примети зниклої Лідії Костів: невисокого зросту, близько 155 см., середньої тілобудови, очі – карі, волосся довге, темно-русе. У день зникнення Лідія була одягнена у темні штани, довге пальто чорного кольору, сірий шарф та чорні високі черевики, при собі вона мала чорну сумку.

Розшукує дівчину Червоноградський районний відділ поліції, якщо комусь відоме місце перебування 16-річної Лідії Костів, потрібно звертатися туди або ж на гарячу лінію поліції за номером 102.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.