Понеділок, 4 березня

«Найдорожчий пай за понад 12 мільйонів придбали для нового гірськолижного курорту»

Повномасштабна війна призупинила земельний ринок у Славському, що в Карпатах. З 24 лютого майже немає купівлі земельних ділянок для нових інфраструктурних проєктів. Ринок на паузі, підприємці очікують старту будівництва нового гірськолижного курорту. Працює хіба що оренда на вторинному ринку: від 300 до тисячу доларів за сотку землі.

Про це повідомив у коментарі для «ВЗ» голова Славської ОТГ Володимир Бега.

Про найдорожчий земельний лот

На Львівщині цьогоріч продано одну з найдорожчих в Україні земельних ділянок за 12,76 мільйона гривень. Це приватна земля для ведення особистого селянського господарства площею менше, ніж пів гектара (0,47 га). Ділянка, яка увійшла у ТОП-10 найдорожчих, розташована біля Славського.

«Цікаве ціноутворення цієї земельної ділянки, — коментує пан Бега. — Призначення землі мені невідоме… Знаю лише, що вона розташована поруч з майбутнім гірськолижним курортом, який зводять з 2020 року. Власник цієї землі – людина, яка має відношення до будівництва нового курорту. Попередньо курорт мали звести у 2023 році, але війна внесла корективи. Проектні роботи тривають, останній штрих — замовлення обладнання для витягів. Гірськолижний курорт постане між Славським і Волосянкою, на місці теперішнього «Захар Беркут».

Володимир Бега запевнив, що новий курорт стане дешевшою альтернативою «Буковелю».

Про готовність Славського до гірськолижного сезону

«В умовах війни важко прогнозувати, яким буде гірськолижний сезон взимку 2023 року, але Славське цілком готове до старту, — наголошує Володимир Бега. — Ми готові до прийому будь-яких гостей, зокрема — переселенців (зараз в комунальних закладах Славського мешкає 300 вимушено переміщених осіб. — Авт.). Ціни на катання не зростуть».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.