На Волині прикордонники затримали 6 жителів прикордоння та два човни

55f67ede7d8e3-1508081630Минулої доби на Волині прикордонники Львівського та Луцького загонів виявили біля українсько-польського кордону порушників, які, скоріш за все, готувалися до протиправної діяльності.

Так, учора дільничний інспектор прикордонної служби відділу «Амбуків» Львівського загону під час несення служби помітив 4 чоловіків,  які на човні відпливали від польського берега. З метою недопущення протиправної діяльності відразу була викликана група реагування, яка затримала 4 громадян України та гумовий човен. На осіб складено відповідні адміністративні документи та сповіщено суміжну сторону.

Крім того, учора ще один дільничний інспектор відділу «Новогрузьке» Луцького загону виявив ознаки подолання контрольно-слідової смуги, що були присипані сіном. А згодом група реагування поблизу державного кордону затримала 2 невідомих без документів, які були босі та у мокрому одязі. В подальшому на березі Західного Бугу охоронці кордону виявили сумку з насосом, два весла та гумовий човен, які правопорушники, очевидно, підготували для виходу на воду. Про можливу протиправну діяльність було сповіщено польських прикордонників. У ході перевірки берегової відмілини з обох боків ознак переміщення товарів не виявлено.

Затриманими виявились 22 та 23-річні жителі прикордонного міста Любомль, які навідріз відмовились що-небудь пояснювати та заперечили, що човен та приладдя належить їм. Порушників притягнуто до адміністративної відповідальності.  Обставини та коло причетних до можливої протиправної діяльності осіб встановлюється.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.