На Львівщині збудували асфальтобетонний завод за 100 млн грн

У селищі Добротвір, що в Червоноградському районі Львівщини, збудували асфальтобетонний завод, потужністю 120 тонн асфальту за годину. У підприємство інвестували близько 100 млн грн. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської обласної військової адміністрації.

Завод у Добротворі спроєктував і виготовив Кременчуцький завод дорожніх машин «Кредмаш». Інвестували в підприємство близько 100 млн гривень.

В ЛОВА наголошують, що це є сучасне українське виробництво, яке відповідає всім технічним та екологічним вимогам. Потужність заводу складає 120 тонн асфальту за годину. Асфальтобетонна установка є європейського рівня, відтак вона не випускає шкідливого диму і практично не забруднює навколишнє середовище.

Вже незабаром відбудеться відкриття заводу. Наразі там працюють 25 кваліфікованих працівників, а при повній потужності виробництва буде створено понад 100 нових робочих місць.

Додамо, що приватне акціонерне товариство «Кременчуцький завод дорожніх машин «Кредмаш» – це виробник асфальтозмішувальних установок і запасних частин до них.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: