На Львівщині збанкрутував великий машинобудівний завод

За даними Єдиного державного реєстру судових рішень, Господарським судом Львівській області (під головуванням судді Андрія Цікало) винесено постанову про банкрутство Акціонерного товариства «Дрогобицький машинобудівний завод», який заборгував податківцям понад 26 млн. грн.

Джерело: Гал-інфо.

Дане судове рішення, згідно якого постановлено відкрити ліквідаційну процедуру підприємства, датовано 29.06.2020 року.

2

 

З постанови також вбачається, що заява про відкриття провадження у справі про банкрутство АТ «Дрогобицький машинобудівний завод» на розгляд Господарського суду Львівської області надійшла 17.02.2021 року і що у подальшому розпорядником майна підприємства-боржника було призначено арбітражного керуючого Іваська Святослава Миколайовича.

З інших матеріалів судового реєстру у цій справі відомо, що вимоги до боржника заявило шестеро кредиторів. У числі найбільших – вимоги Головного управління ДПС у Львівській області, що були визнані госпсудом на суму 26 236 490 грн, а також вимоги Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області – на суму 1 333 939 грн.

Дрогобицький машинобудівний завод – спеціалізоване підприємство, що випускало широку номенклатуру устаткування для добування, транспортування і переробки нафти і газу.

За даними реєстрів, АТ «Дрогобицький машинобудівний завод» спочатку було зареєстровано як Публічне акціонерне товариство. Його директором вказаний Савчик Ігор Михайлович.

Водночас на офіційному сайті підприємства зазначено, що «АТ “Дрогобицький машинобудівний завод” – є одним з найбільших в Україні виробників сучасного та ефективного нафтопромислового і газового обладнання».

На сайті також розміщено одне з останніх оголошень АТ “Дрогобицький машинобудівний завод”: «шукаємо представників (дилерів) по реалізації обладнання та інструменту власного виробництва на території Російської Федерації».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.