п`ятниця, 1 березня

На Львівщині за 1,5 млрд грн відремонтують Дорогу Єдності

Йдеться про ремонт дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, яка стане частиною маршруту до 30-ї річниці Незалежності України М-30 Стрий – Ізварине (Дороги Єдності).

Автомобільну дорогу М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через м. Вінниця), яка стане частиною маршруту до 30 річниці Незалежності України М-30 Стрий – Ізварине (Дороги Єдності), з червня почнуть капітально ремонтувати. Служба автомобільних доріг у Львівській області вже уклала договір з переможцем тендеру на проведення робіт, повідомляє львівський автодор, пише Твоє місто.

Дорога є важливою магістраллю, адже забезпечує транспортний зв’язок в напрямку «захід – схід» по найкоротшій відстані.

Ділянка, яку планують відремонтувати, проходить від траси М-06 Київ – Чоп до межі із Івано-Франківською областю. Початок траси М-12 припадає на Львівщині у місті Стрий. На території Львівської області довжина цієї дороги сягає більше 44 км.

За словами керівника Служби автомобільних доріг у Львівській області Олега Берези, під час ремонту на Дорозі Єдності М-30 планують зробити нове дорожнє покриття та дощову каналізацію, відремонтувати 5 мостових переходів, відновити дорожню інфраструктуру: зробити тротуари та освітлення у межах населених пунктів, встановити автобусні зупинки. Крім того, проєкт передбачає влаштування сучасних засобів «заспокоєння» руху перед в’їздом у населені пункти.

Дорогу ремонтуватиме підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Вартість ремонту становить майже 1,5 млрд грн.

Нагадаємо, загалом на Львівщині цього року у межах програми Велике будівництво побудують та відремонтують 365,2 кілометрів доріг.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: