п`ятниця, 23 лютого

На Львівщині встановили понад тисячу камер відеоспостереження

На Львівщині встановили понад тисячу камер відеоспостереження. Це допомагає поліції шукати злочинців та винуватців аварій. За словами речниці Національної поліції Львівщини Світлани Добровольської, за допомогою цих камер розкрили приблизно 80% злочинів.

Джерело: Суспільне.

Загалом в області є понад тисячу відеокамер, вони є трьох видів : звичайні, із функцією розпізнавання номерних знаків та розпізнаванням геометрії обличчя.

Завдяки цим камерам знайшли чоловіка, якого підозрюють у розбещенні 7-річної дитини. Камери зняли момент, як він заходить до школи. Так встановили прикмети чоловіка — одяг та взуття. Відеокамери допомогли у розслідуванні. Спочатку правоохоронці саме так відстежили чоловіка.

Використовують камери і при аваріях. Наприклад, до диспетчерів звернувся водій авто, у яке в’їхала вантажівка. Водій запам’ятав номерні знаки автівки. По камерах правоохоронці знайшли вантажівку.

Напрямок руху передали патрульним, які згодом і зупинили вантажівку.

“Вулиці, які являються найбільш прохідними, проїжджими частинами нашого міста, де зосереджена найбільша кількість людей, громадські місця, парки, у які в подальшому будуть поставлені камери відеонагляду. Ми повинні надавати можливість злочинцю залишати цифрові сліди”, — розповів керівник поліції у Львівській області Олександр Шляховський.

Кількість таких камер планують збільшити усемеро.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: